Malaguti Centro Sl
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Malaguti Centro Sl 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 12 KM |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczny |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 125 cm³ |
|---|
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 785 mm |
|---|
| Masa sucha | 124 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 8.2 l |
|---|
| Prędkość maksymalna | 110 km/h |
|---|
| Kategorie prawa jazdy | A1 |
|---|
FAQ Malaguti Centro Sl
- Który skuter jest lepszy? Malaguti Centro Sl czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Malaguti Centro Sl?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Malaguti Centro Sl.
- Jak popularny jest skuter Malaguti Centro Sl?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na skuter Malaguti Centro Sl.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.